Art & Kulturë

Maj
17 E mërkurë

Fast X (Pre Premiere)

E mërkurë, 17 Maj, 2023 - E enjte, 18 Maj, 2023 (8:00 pm - 12:00 am)Europe/Tirane

Përshkrimi

🚨17 maj, ora 20:00 ju presim në super eventin #PrePremiere të filmit “Fast X”, i cili do të organizohet njëkohësisht në #Cineplexx TEG & QTU! 🔥

Ju ftojmë të gjeni më poshtë detajet e eventit 👇🏻

Në të dy kinematë tona do te kemi:

• Pije në hyrje nga Heineken 0.0 dhe @dragonheartenergydrink 🍻
• Dhurata nga @albagame.toys 🎁
• Sete me produkte për flokët nga @americancrew.al 💇🏻‍♂️🧴
• 1x set gomash dhuratë nga @protire_al (vetëm në Cineplexx QTU) 🔥
• Kupon me vlerë 10 000 lekë për karburant nga @esp_oil ⛽️
• Kupon me vlerë 10 000 lekë për produktet nga @motulalbania 🏎
• Kupon me vlerë 10 000 lekë për të gjitha produktet ose shërbimet nga @alstezo.sha 🛠

❗ Fituesit do të zgjidhen në sallë para shfaqjes në orën 20:00.

Kalendar eventesh

E mërkurë, 17 Maj, 2023 - E enjte, 18 Maj, 2023

8:00 pm - 12:00 am  Europe/Tirane
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

Tags

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).