Art & Kulturë

Shtator
07 E enjte

DEUS

E enjte, 7 Shtator, 2023 - E premte, 8 Shtator, 2023 (8:00 pm - 10:00 pm)

PĂ«rshkrimi

DEUS •

– 🗓️ NĂ« datat: 7 – 8 Shtator | đź•– Ora 20:00

“Produksion i Fondit tĂ« Teatrit pĂ«r tĂ« Rinj 2023” i mbĂ«shtetur nga:
@ministriakultures
@elva.margariti
@teatrikombetareksperimental

Autor: Woody Allen
Regjia: Flobensa Bezati

Aktorë: Roerd Toçe, Theodhora Dhimo, Kevin Rrapaj, Brendi Bega, Sinan Lila

Skenografi/Kostumografi: Albi Bollguri
Kompozitor: Rafael Marinaj

• Një autor dhe një aktor janë në kërkim të një finale për veprën e tyre. Gjatë përpjekjeve ndeshen më një sërë personazhesh që i ndihmojnë (ose jo) në rrugëtimin e tyre.

Një shfaqje për mos tu humbur!

Kalendar eventesh

E enjte, 7 Shtator, 2023 - E premte, 8 Shtator, 2023

8:00 pm - 10:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).