Art & Kulturรซ

Dhjetor
16 E shtunรซ

๐—ก๐——๐—ข๐—ฆ๐—›๐—ง๐—” ๐—ฃ๐—ขโ€ฆ..๐—ฃ๐—ข๐—ฅ ๐—ž๐—จ๐—ฅ ?

E shtunรซ, 16 Dhjetor, 2023 (6:00 pm - 8:00 pm)

Pรซrshkrimi

๐—ก๐——๐—ข๐—ฆ๐—›๐—ง๐—” ๐—ฃ๐—ข…..๐—ฃ๐—ข๐—ฅ ๐—ž๐—จ๐—ฅ ?
๐˜–๐˜ฏ๐˜ฆ ๐˜ธ๐˜ฐ๐˜ฎ๐˜ข๐˜ฏ ๐˜ด๐˜ฉ๐˜ฐ๐˜ธ ๐˜ฏ๐˜จ๐˜ขย @ketibashhysa
๐˜™๐˜ฆ๐˜จ๐˜ซ๐˜ช๐˜ด๐˜ฐ๐˜ณ | ๐˜๐˜บ๐˜ด๐˜ฆ๐˜ฏ ๐˜‰๐˜ข๐˜ด๐˜ฉ๐˜ฉ๐˜บ๐˜ด๐˜ข

๐Ÿญ๐Ÿฒ ๐—ฑ๐—ต๐—ท๐—ฒ๐˜๐—ผ๐—ฟ | ๐—ผ๐—ฟ๐—ฎ ๐Ÿญ๐Ÿด:๐Ÿฌ๐Ÿฌ
๐Ÿ“ ๐—ง๐—ฒ๐—ฎ๐˜๐—ฟ๐—ถ “๐—”๐—น๐—ฒ๐—ธ๐˜€๐—ฎ๐—ป๐—ฑ๐—ฒฬˆ๐—ฟ ๐— ๐—ผ๐—ถ๐˜€๐—ถ๐˜‚”

Tรซ ftuar:
Flavia Dyrmishi
Luรงia Roรงi | Igor Muรงo | Seldi Seferi
Orges Mema | Olta Juba
@orges_artย &ย @oltajuba

Skenari
Mariola Poro & Rovena Bukova

Kalendar eventesh

E shtunรซ, 16 Dhjetor, 2023

6:00 pm - 8:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradรซ pรซr tรซ kaluar kohรซn e lirรซ sa i takon artit, kulturรซs dhe turizmit (nรซ kuptimin e destinacioneve turistike).