Art & Kulturë

Java e pare e Kategorise Superiore

Kete jave fillon Kategoria Superiore. Ndeshja e pare luhet midis kampioneve ne fuqi Kukesi dhe debutuesve ne superiore FK Kamza. Ja java e pare e Kategorise Superiore: E Shtune 16:00 FK Kukesi vs FK Kamza 19:00 FK Skenderbeu vs Flamurtari FC 19:00 KF Teuta vs KS Luftëtari E Diele 16:00 FC Lushnja vs KF Vllaznia […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).