Xhaka: Jam i lumtur, shpresoj të fillojmë mirë Premier Ligën

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Arsenali fitoi në finale të Superkupës së Anglisë (FA Community Shield) ndaj Chelseat dhe pas takimit foli Granit Xhaka.

Shqiptari u zgjodh lojtari i ndeshjes, ndërsa premtoi se skuadra do vazhdojë të punojë fortë.
Xhaka duke dhënë intervistën pas ndeshjes
“Kemi pasur një para-sezon të mirë, paraqitja e sotme ishte hapi i parë për sezonin e ri”.

“Jam shumë i lumtur dhe do vazhdojmë të punojmë shumë. Javën e ardhshme fillon Liga Premier dhe shpresojmë që ta fillojmë mirë”, ka thënë Xhaka.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.