Vjen në kryeqytet eventi më i madh sportiv – “Survivor Games”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eventi më i madh outdoor sportiv “Survivor Games”, do të mbahet në kryeqytet në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës, në datat 31 mars deri më 1 prill 2018.

Por çfarë është ky aktivitet?

“Survivor Games” është një garë e bazuar në forcën dhe fuqinë nëpërmjet aktiviteteve stërvitëse dhe argëtuese të Cross Fit-Training, ku 16 skuadra të ndryshme të përbëra secila nga 4 persona, do të luftojnë për ‘mbijetesë” dhe për çmimin final.

Kjo lojë sportive organizohet nga palestra Repeat Fitness & Wellness Club tek Liqeni Artificial. Mos mungoni, ju mund të jeni një prej pjesmarrësve ose një spektator! Për t’u regjistruar duhet të shkoni pranë ambienteve të palestrës.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj