Video/ Këngëtarë e gazetarë sjellin urimin e këtij fundviti me “Në Tren për në Përzëren”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tashmë është bërë traditë që Top Channel të vij çdo fundvit me nga një këngë shqiptare, për të uruar publikun për festat e Vitit të Ri & Krishtlindjet.

Këtë vit, ata kanë zgjedhur këngën e famshme “Në tren për në Përzëren”, në videoklipin e së cilës, shikojmë gazetarët dhe prezantuesit e njohur të këtij televizioni, si: Luana Vjollca, aktorët e Portokallisë, Arbana Osmani, Eneda Tarifa, etj.

Por, ajo çfarë vihet re, është edhe prania e këngëtarëve të njohur shqiptarë, siç janë: Aleksandër Gjoka dhe Miriam Cani.

https://www.youtube.com/watch?v=7cNUKc3X6E0

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj