Video/ Alban Skënderaj publikon këngën më të re

Këngëtari Alban Skënderaj e ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet ‘Nëntor, 26’. Muzikën dhe tekstin e ka bërë vetë këngëtari ndërsa producent është përsëri Alban Skënderaj së bashku me Lorenc Aliaj.