Uta Ibrahimi na tregon Veriun e vendit në këto foto

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Alpinistja, Uta Ibrahimi ka bërë një ekspeditë në Veri të vendit dhe ka ndarë me ndjekësit e saj edhe disa fotografi mjaft të veçanta.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj