Tango argjentinase, 5 korrik ora 18:30 tek Qendra Rinore e Tiranës

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tango Argjentinase – Një praktikë kërcimi, menduar për publikun e hapur si dhe për anëtarët e komunitetit të tangos, që dëshirojnë të praktikojnë dijet e tyre, si dhe të marrin njohuri të reja mbi tangon argjentinase.

Të mërkurën në datën 5 korrik tek Qendra Rinore Tirana.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.