“The Summit Fest”, edicioni i katërt i festivalit të muzikës elektronike nis sot

The Summit Fest fillon sonte me edicionin e katërt në parkun e Gërmisë në Prishtinë, më saktësisht në hapësirën e njohur si ‘Te koshat’, bëhet e ditur përmes një komunikate për media.

Për dy net, më 3 dhe 4 gusht, pjesëmarrësit do të kenë mundësinë t’i kalojnë orët e mbrëmjes me muzikë elektronike, e cila nuk do të ndalet deri në mëngjesin e ditës së nesërme.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj