Sot në 7 tek Reja është Lind Islami dhe Kristi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Viti 2018 vjen me muzikë të mirë!
Sot prej orës 19:00, të gjithë tek Reja sepse këndon Lindi dhe Kristi, fituesit e C’est la vie!

Lind Islami dhe Kristi Karkanaqe, një prej çifteve konkurruese e fituese të disa prej netëve të spektaklit televiziv C’est la vie,
vijnë në Re!

Dy zëra të mrekullueshëm vijnë për të gjithë të tek vendi më i dashur në qytet… REJA!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj