Soni Malaj vjen me këngë të re

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Loca”.

Për këngën e re të saj, Soni ka bashkëpunuar me Ronela Hajatin që është kujdesur për tekstin dhe muzikën e ka realizuar bashkë me DJ Aldon.
Para “Loca”, Soni kishte publikuar “Pa ty” në bashkëpunim me Timin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.