Shikoni fustanin e martesës së Meghan Markle, gruas së ardhshme të Princ Harry

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dasma midis Meghan Markle dhe Princ Harry do të mbahet në 19 maj 2018, por kjo largësi në kohë nuk i ka ndaluar njerëzit që të duan të  dinë se çfarë fustani do të veshi princesha e ardhshme.

Disa hacker-a kanë arritur që të nxjerrin fotot e fustanit të martesës që stiluesi izraelit, Inbal Dror, ka dizenjuar për ditën e dasmës së Markle.

Nga këto skica, fustani duket shumë klas dhe modern, në krahasim me atë të Kate Middleton, e cila veshi në dasmën e saj një fustan tradicional anglez, të stiluar nga Alexander McQueen.

Është e vështirë për të përcaktuar që tani nëse ky do të jetë fustani i dasmës që Meghan do të veshi për ditën e saj të madhe, pasi të shumtë janë stilistët që po i dërgojnë skicat e tyre të veçanta rreth fustanit familjes mbretërore angleze.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj