Rita Ora, vjen me album pas pesë vitesh

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Me anë të një videoje live në Instagram, Rita Ora ka treguar se në nëntor vjen albumi i saj.
Pesë vite pas debutimit të saj me albumin “Rita” në vitin 2012-të, ajo vjen me album.

“Albumi vjen në nëntor, kam punuar në të tash e disa vite. Nuk ju kam treguar më herët, albumi do të dalë në muajin e ditëlindjes sime” ka treguar Rita derisa ka folur me fansat e saj në sesionin live në Instagram.

Ajo nuk ka dhënë detaje mbi titullin e albumit apo mbi këngët, por ka treguar se po punon me njerëz të fuqishëm të industrisë dhe se brenda albumit do të ketë befasi për fansat e saj.
Rita ka nxjerrë së fundmi videoklipin e këngës më të re nga ajo – “Your Song”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.