Rita Ora: Ja kujt i dedikohet kënga ime e re

Në një intervistë për Daily Star, këngëtarja me origjinë kosovare ka rrëfyer disa detaje rreth këngës së saj më të re, që titullohet “Proud”.

Sipas Rita Orës, kjo këngë është bazuar mbi tregimet e fansave dhe njerëzve që nuk kanë mundësi të shprehen.

Kjo është perfekte, sepse mund të shkruaj një melodi, një këngë për tregimet e tyre. E kam bërë këtë dhe kënga titullohet ‘Proud’, dhe është një inçizim i mrekullueshëm, e cila do të publikohet gjatë javës së Grammy-t.”, është shprehur këngëtarja.

Kënga është në partneritet me Absolut, në projektin “The Open Mic”.

Burimi: Koha.net