Rita Ora, e mrekullueshme në New York

Rita ishte veshur në të zezë ndërsa shihet që nuk ka eksperimentuar shumë por me thjeshtësinë e saj ka ditur të kombinojë garderobën.

Ajo si gjithmonë duket bukur dhe me mjaft stil. Nuk ka ndonjë të re nga karriera e saj muzikore ndërsa ajo ishte moderatore e edicionit të fundit të Americas Next Top Model, ku u kritikua me pozitivitet për mënyrën e moderimit të emisionit që zbulon modelet më të mira në Amerikë.