Publikohet ‘Nallane 3’, me Florin dhe Arilena Arën (VIDEO)

Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar këngën më të re, “Nallane 3”.

Kënga e tretë “Nallane” vjen në bashkëpunim me Arilena Arën.

Kjo këngë është produkt i Threedots, ndërsa videoklipi është i ngjashëm sikurse me dy pjesët e para “Nallane”.