Publikohet ‘Nallane 3’, me Florin dhe Arilena Arën (VIDEO)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar këngën më të re, “Nallane 3”.

Kënga e tretë “Nallane” vjen në bashkëpunim me Arilena Arën.

Kjo këngë është produkt i Threedots, ndërsa videoklipi është i ngjashëm sikurse me dy pjesët e para “Nallane”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.