“Princesha mbi bizele” ngjitet në skenën e Teatrit të Kukullave

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këtë fundjavë të gjithë vogëlushët do të kenë mundësinë që të ndjekin shfaqjen “Princesha mbi bizele”.

Kjo përrallë mjaft e njohur e autorit Hans Kristian Andersen, do të ngjitet në këtë skenë më 17 dhe 18 mars.

Me regji nga Albana Kozeli, do të interpretojnë aktorët: Jorida Meta, Donika Ramallari, Sokol Myzeqari, Aleksandër Grami, Elidon Alika dhe Kliti Roshi.

Mos e humbisni, të shtunën dhe të dielën, ora 10:30 & 11:30 për të dyja ditët!

No automatic alt text available.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj