Panair i librit të ri dhe të përdorur

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Të premten dhe të shtunën, dt. 8-9 dhjetor, nga ora 10 deri në darkë, Pika pa Sipërfaqe sjell për të tretën herë në Logun e Shkëndijës panairin me libra të rinj e të përdorur. Në panair do të ketë libra të rinj me ulje dhe libra të përdorur në shqip dhe gjuhë të tjera me çmime shumë të lira.

P.S: Kush ka dëshirë përveçse merr libra për vete, mund të pasurojë bibliotekën modeste të Logut duke dhuruar ndonjë libër.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.