“Në dhomën e madhe jeshile” në Teatrin e Kukullave

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Këtë fundjavë të gjithë vogëlushët e Teatrit të Kukullave do të kenë mundësinë të shikojnë “Në dhomën e madhe jeshile”.

Kjo shfaqje ishte përcaktuar për t’u dhënë fundjavën e kaluar, por për shkak të motit të keq, u vendos këtë javë.

Veprën teatrale do të keni mundësi ta ndiqni të shtunën dhe të djelën, ku në secilën prej këtyre ditëve do të shfaqet në dy orare, respektivisht në 10:30 e 11:30.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.