Natë italiane në Tiranë, ja ku zhvillohet

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hitet më të mira të muzikës italiane, të ndërthurura me muzikën Jazz do të ndezin mbrëmjen tek Skena- Jazz Club, të dielën më 14 janar.

Në këtë natë, që starton në orën 21:00 deri në mesnatë, ju do të gjeni performancën live të artistëve të ndryshëm.

Performojnë: Gëzim Tivari në piani, Sokol Sejdo në saxophone, Red Dashi në kitarë dhe Arian Suli në drums.

Bileta kushton 500 lekë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj