“MetroPlay”, duel midis Nurije Myftari vs Gent Rrushi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Metro Play është një format intervistash të organizuara nga Teatri Metropol, ku dy personazhe vihen në duel midis njëri – tjetrit dhe u duhet të përgjigjen pyetjeve të bëra.

Intervista e dytë e këtij lloji ka të ftuar artistët Nurije Myftari dhe Gent Rrushi, të cilët janë dy muzikantë që kanë vite që punojnë në Teatrin Metropol.

Formati i intervistave Duo të #MetroPlay është individual, ku të ftuarit nuk janë në dijeni të përgjigjeve të njëri – tjetrit.

Ndiqeni më poshtë këtë intervistë:

#MetroPlay fton në "Duet/ Duel" Nurije Myftari vs Gent Rrushi #2

#MetroPlay fton në "Duet/ Duel", Nurije Myftari vs Gent Rrushi. #2Rikthehemi përsëri në #MetroPlay duke vënë këtë rradhë përballë njëri tjetrit dy muzikantë, Znj. Nurije Myftari dhe Z.Gent Rrushi.Pasionantë dhe të dedikuar me kohë të plotë në muzikë, dy karaktere të dashur për Teatrin Metropol, shpalosin idetë e tyre në #Metroplay. Ps. Formati i Intervistave Duo të #MetroPlay është individual, ku të ftuarit nuk janë në dijeni të përgjigjeve të njëri tjetrit. Ju ftojmë ta ndiqni! #MetroPlay #MeTeatrin #Metropol #TeatriJuaj

Posted by Teatri Metropol – Qendra Kulturore Tirana on Tuesday, December 26, 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj