Madamat e Parisit vijnë në Tiranë… Zbuloni se ku mund t’i gjeni!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pas suksesit të turneut të saj të parë në Shqipëri, në nëntor të vitit 2016, në qytetin e Korçës dhe në Tiranë, Laurette De Paname rikthehet së bashku me miqtë e saj të Montmartre, për premierën e “Music Hall Show”.

Laurette de Paname ia del më së miri të përshkruajë historinë e parizienes, përmes portreteve të larmishme në ngjyra. Gjatë kësaj shfaqjeje, ju do të njiheni me jetën franceze dhe misteret e kabareve të Parisit.

Një Laurette që kryeson faqet e para të revistave, dykërcimtarë, një fizarmoniçist/këngëtar dhe 4 artistë, janë personazhet që do të performojnë për kënaqësinë e publikut shqiptar.

“Music Hall Show” do të shfaqet tek Teatri Kombëtar, të hënën 11 dhjetor, ora 20.00.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.