Libri që ministri Bushati na sugjeron të lexojmë nëse…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Një libër që ja vlen të lexohet nga të gjithë ata që janë të interesuar për sfidat e panumërta me të cilat përballet rendi ndërkombëtar”, shkruan ministri për Europën dhe Punët e Jashtme në Instagram.

Ai na ka sugjeruar të lexojmë librin në anglisht “Every nation for itself” nga Ian Bremmer.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.