Librat më të mirë të 2017-ës, sipas disave

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mes morisë së librave të botuara përgjatë vitit 2017, sipas Politiko.al këto persona kanë zgjedhur:

Preç Zogaj, poet

“Mbi heronjtë dhe varret”, Ernesto Sabato

Arta MARKU, gazetare

“Kokoro”, Natsume Soseki

Agron Gjekmarkaj, pedagog i Letërsisë

“Letra grues seme të vdekun”, Gjovalin Gjadri

Flutura Açka, shkrimtare

“Liria”, Jonathan Frazen

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj