Kujtim Prodani në një rrëfim artistik 35 vjeçar

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Artisti Kujtim Prodani do të rrëfejë jetën e tij artistike gjatë këtyre 35 viteve karrierë, të premten tek Skena – Jazz Club.

Ai është një këngëtar dhe kompozitor i njohur për veprat “Ngjyrat e moshës” (1990), “Unë e dua Erën” (1991) dhe “Bela” (2011).

Më 5 janar tek Jazz Club, Prodani do të performojë në piano, si edhe do të këndojë disa nga hitet e tij. Eventi fillon në orën 21:00 – 23:00 dhe bileta kushton 500 lekë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.