Konferenca e II-të ndërkombëtare “Tako Talente Shqiptare “

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Tako Talentet Shqiptare – Meet Albalents” është një mundësi për pjesëmarrje dhe shkëmbim idesh dhe eksperiencash midis talenteve shqiptarë të cilët studiojnë apo punojnë jashtë vendit, me talentet e kthyer dhe të pranishëm në Shqipëri të cilët do të dialogojnë me ekspertët dhe institucionet lokale, kombëtare dhe evropiane.

20 April 2018 – 21 April 2018, Vlorë, Albania

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj