Teatri i Kukullave

 • Premiere-Njevoneseme

  Premierë "Një vonesë me vlerë"

  Premiera më e re për fëmijë në Qendrën Kulturore Tirana (Teatri Metropol), titullohet “Një vonesë me vlerë”. Është nj&eu ...

  2017-03-16 deri 2017-03-19
  Teatri i Kukullave
 • puzzle

  Puzzle, në Teatrin e Kukullave

  Si duket bota në syte e fëmijëve të vegjël? A është e rrumbullakët ose këndore, është e verdhë ose e kalt&eu ...

  2016-11-24 deri 2016-11-24
  Teatri i Kukullave
 • frgrrg

  “Magjike" tema që do të diskutohet nesër tek Teatri i Kukullave

  Të premten, datë 30 shtator në ora 9:30 ju presim te Teatri i Kukullave për të ndjekur eventin e radhës.   Tema e muaji ...

  2016-09-29 deri 2016-09-29
  Teatri i Kukullave
 • 14332977177066885983

  "Rozi dhe Kopështi Magjik", sot dhe nesër premierë në Teatrin e Kukullave

  Fëmijët bëhen gati për shkollë. Por disa prej tyre kanë edhe një mision tjetër: Premierën e parë të këtij se ...

  2016-09-20 deri 2016-09-20
  Teatri i Kukullave
 • festivali-i-v-t-euml

  Festivali i Teatrove të Kukullave

  Në Teatrin e Qytetit të Prishtinës - “Dodona”, nga data 23-26 shtator, mbahet edicioni i pestë i Festivalit të Teatrove të Kukullave. Gjatë ...

  2015-09-25 deri 2015-09-28
  Teatri i Kukullave
 • puppet

  “Hipopotami Misterioz” në 65-vjetorin e Teatrit të Kukullave

  Me rastin e 65-vjetorit të krijimit të Teatrit të Kukullave, me mbështetjen dhe kujdesin e veçantë të  Ministrisë së Kulturës dhe Ambasad&eu ...

  2015-09-15 deri 2015-09-19
  Teatri i Kukullave
 • 11390323160996276591

  Programi I Teatrit të Kukullave

  Këtë fundjavë duke filluar që nga dita e premtë Teatri I Kukullave vjen me nje shfaqje të re. Të Premte më datë 12 qershor, ora 19: 00, sjell ...

  2015-06-11 deri 2015-06-14
  Teatri i Kukullave
 • Princesha-mbi-bizele

  Teatri i Kukullave

  Këtë fundjavë në Teatrin e Kukullave, do të rikthehet shfaqja “Princesha mbi Bizele”, përshtatur nga përralla e të madhit Andersen. N&e ...

  2015-05-27 deri 2015-05-31
  Teatri i Kukullave
 • 18989160266887997321

  Teatri i Kukullave

  Miq të vegjël në Teatrin e Kukullave, këtë fundjavë teatri rikthen edhe një herë shfaqjen “Guliver Udhëtim në Liliput”.   ...

  2015-05-19 deri 2015-05-24
  Teatri i Kukullave
 • 11182037159301703427

  “Guliver” udhëtim në Liliput

  “Guliver” udhëtim në Liliput, është shfaqja premierë që do të sjellë këtë fundjavë Teatri i Kukullave. Një shfaqje ...

  2015-04-27 deri 2015-05-02
  Teatri i Kukullave
 • 20488159087203448623

  Teatri i Kukullave

  Këtë fundjavë në Teatrin e Kukullave, do të rikthehet shfaqja “Princesha mbi Bizele”, përshtatur nga përralla e të madhit Andersen. N&e ...

  2015-04-21 deri 2015-04-26
  Teatri i Kukullave
 • 11133831158813838475

  Teatri i Kukullave

  Në Teatrin e Kukullave, këtë fundjavë do të jepet shfaqja “Arushi që nuk donte të mësonte muzikë”. Shfaqja do të jepet dit&eu ...

  2015-04-15 deri 2015-04-19
  Teatri i Kukullave
 • 11150280158592193498

  Teatri i Kukullave

  Teatri i Kukullave do të shfaqë këtë fundjavë për fëmijët shfaqjen "Ankimi i pyllit" . Shfaqja do të jepet të shtunën datë 11 p ...

  2015-04-08 deri 2015-04-12
  Teatri i Kukullave
 • 11000279158031434554

  Teatri i Kukullave

  Në Teatrin e Kukullave, këtë fundjavë do të jepet shfaqja për fëmijë “Princesha mbi Bizele”, të shtunë datë 28 mars, ora 10.30 dhe ...

  2015-03-24 deri 2015-03-29
  Teatri i Kukullave