Hobi & Pasione

 • pakrinia

  Pedalim Dhe Piknik Ne Sektor Rinia

  Grupimi “Bicycle Durrës”, këtë të dielë do të zhvillojë pedalim dhe piknik në zonën e Sektor Rinia.  ...

  2017-02-23 deri 2017-02-23
  Hobi & Pasione
 • dest

  Brenda Kaucukut

  Kësaj radhe, kemi organizuar për ju diçka totalisht ndryshe.  Brenda kaucukut vesh maske, duke e fshehur identitetin e tij dhe duke futur te tjere elemente ne progra ...

  2017-02-21 deri 2017-02-21
  Hobi & Pasione
 • cifti

  Çifti i lumtur 2017, më 13 prill në Expo City

  EXPOCITY Albania do të hapë dyert e saj për të tretin vit radhazi te Panairit te eventeve dhe martesës "Çifti i Lumtur" &ndash ...

  2017-02-17 deri 2017-02-17
  Hobi & Pasione
 • phtootot

  Don Raça, merr pjesë në 'European Professional Photographer of the Year'

  Don Raça, përveç sukseseve me filmin “5 euro”, tashmë është pjesëmarrës edhe në festivalin e fotografis&eum ...

  2017-02-17 deri 2017-02-17
  Hobi & Pasione
 • foto-exp-pr

  25 fotografë, ekspozitë për Fierin në Prishtinë (FOTO)

  Dritat e varura në oborrin e Galerisë Qahili mundoheshin të ndriçonin pllakatin ku ishte shkruar emri i saj duke ofruar kështu edhe një ...

  2017-02-11 deri 2017-02-11
  Hobi & Pasione
 • 16426145146280011373

  Libra'Aria, më 8 shkurt

  Nje biblioteke xhami buze liqenit? Po! Menyra me e bukur per te ushqyer femijet me dashurine per libra dhe natyre!  Më ...

  2017-02-02 deri 2017-02-02
  Hobi & Pasione
 • muzika

  Muzikë për Natyrën!

  Boll i kenduam makinave, vajzave dhe lekeve. Eshte koha ti kendojme Tokes dhe dashurise per Natyren. ♥ Mund te thuash qe j ...

  2017-01-31 deri 2017-01-31
  Hobi & Pasione
 • stervitje

  Stërvitje e hapur me kampionët

  Arber Xhemali dhe Alberto Clementi, miku i GESA Fitness, Kampion Absolut ne Bodybuilding, ne dy sesione stervitore te hapura per publikun, vjen ne datat 3-4 Shkurt 2017 ...

  2017-01-30 deri 2017-01-30
  Hobi & Pasione
 • kkkk

  Tirana Equestrian Day, 22 prill

  Federata Shqiptare e Sporteve me Kuaj në bashkëpunim me Akademinë e Hipizmit, Agjencinë e Parqeve dhe Rekreacionit – Bashkia Tiranë dhe S ...

  2017-01-29 deri 0000-00-00
  Hobi & Pasione
 • dit

  Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit

  Dita Ndërkombëtare e Vallëzimit – 29 Pri ...

  2017-01-29 deri 2017-01-29
  Hobi & Pasione
 • eja

  Eja argëtohu mes librave dhe lojrave

  Eja argëtohu mes librave dhe lojrave! Lexime në natyrë – Interpretime nga fragmente librash – Argëtim në Park – Vizatime – Punë dore ...

  2017-01-28 deri 2017-01-28
  Hobi & Pasione
 • avent

  Aventurat e një arratisje larg qytetit!

  Arratisja qe po prisnim te gjithe erdhi…! Nje super aventure me njerez te bukur plot energji na pret kete te diele! Bota eshte nje liber! Leviz se ngele te faqja ...

  2017-01-25 deri 2017-01-25
  Hobi & Pasione
 • gara

  Albania Enduro Series 2017 - Gara I

  Albania Enduro Series është një trofe ç ...

  2017-01-22 deri 2017-01-22
  Hobi & Pasione
 • wonder

  Në kërkim të wonderland!

  Nje udhetim drejt natyres qe na mungon aq shume! Te gjithe se bashku fillojme 2017 e aventurave! :D Kete here drejt liqenit te Fo ...

  2017-01-12 deri 2017-01-12
  Hobi & Pasione