Kangoo në park

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dëshironi të shndërroni rutinën tuaj të stërvitjes në diçka argëtuese dhe emocionuese? Nëse përgjigjia është po, eja të provoni një eksperiencë ndryshe, jashtë palestrave e ambienteve të mbyllura.
Pas aerobisë, crossfit-it dhe jogës te Fushat Sportive në Parkun e Madh të Liqenit vjen Kangoo poëer.

Merr miqtë dhe eja të hidhemi e të kërcejmë së bashku me instruktoren Gentjana Goxhaj nga Kangoo Club Albania.

Ju mirëpresim sot ora 19:30!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.