Ja se kur do të dali në treg Samsung Galaxy S9

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kompania Samsung ka informuar gjatë konferencës CES se do të lançojë smartphone-in e ri S9 në Konferencën Ndërkombëtare të Telefonisë, që zhvillohet në shkurt.

“Samsung Galaxy s9 do të prezantohet për publikun të dielën, më 25 shkurt, rreth orës 4 të drekës në Barcelonë. Besojmë se disa shtete do të kenë në dispozicion celularin e ri për ta hedhur në treg diku nga data 5 mars.”-, ka deklaruar për shtypin DJ Koh, shefi i sektorit të telefonisë të Samsung.

Megjithatë, asnjë e dhënë rreth përmbajtjes, formës dhe konceptit të S9 nuk është publikuar nga kompania, që të mund të konfirmonte zërat se dizanji i smartphone-it të ri është i përkulshëm. Nuk ngelet gjë tjetër veçse të presim 25 shkurtin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj