E keni dëgjuar në të gjitha versionet “Decpacito”, por kështu jo…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee e cila edhe u kurorëzua si videoja më e shikuar në historinë e YouTube, po vazhdon ende të mbaj këtë primat.

Ajo tashmë ka shënuar rekordin e radhës duke u bërë videoja e parë në YouTube e cila arrin ndonjëherë katër miliardë shikime.

Versionet e ndryshme të kësaj këngë nuk kanë munguar qysh nga koha e lansimit të saj. Por, version i fundit ka ardhur dje dhe pikërisht një version shqip.

Është rapsodi Fatmir Makolli ai i cili e ka sjellë këtë këngë nën tinguj e çiftelisë.

Ky version po pëlqehet shumë nga fansat. “Despacito” është një këngë ‘reggaeton’ romantike me një apel global, sepse ky zhanër është një përzierje e hip-hop dhe ritmeve të Karaibeve.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.