Festa e fundvitit me komunitetin austriak të biznesit në Shqipri

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Në prag të festave të fundvitit, Advantage Austria Albania ka menduar të ftojë dhe shpreson të ketë shoqërinë e gjithë përfaqësuesve të bizneseve austriake në Shqipëri, si dhe prezencën e gjithë stafit të Ambasadës Austriake.

Duke lënë pas një vit mjaft produktiv e duke uruar që viti 2018 të jetë edhe më i frytshëm për ekonominë dhe bashkëpunimin mes Shqipërisë e Austrisë, shpresojmë të na nderoni me pjesëmarrjen tuaj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.