Where is Action Bronson?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Arian Asllani i njohur ndryshe si Action Bronson eshte nje rapper dhe kuzhinier amerikan me origjine shqiptare. Ne videot e tij shihet shpesh ekspozimi i flamurit shqiptar. Ne po mundohemi ti tregojme mirenjohjen tone duke u munduar ta prezantojme si personazh me Shqiperine.

Ne 12 Shtator ai do te publikoje librin e tij te pare te gatimit'”Fuck that’s delicious!” me recetat e tij personale. Ne po ate dite kemi vendosur te organizojme nje Barbecue Party me recetat e tij dhe me muzike hip hop.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.