55 shades of gay në Teatrin e Kosovës sot…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Premiera e shfaqjes mysafire e Qendrës Multimedia
“55 SHADES OF GAY” nga Jeton Neziraj, Regjia: Blerta Neziraj

PREMIERA: 08.09.2017 – 20:00h
REPRIZA E PARË: 09.09.2017 – 20:00h

Luajnë:
Tristan Halilaj, Bujar Ahmeti, Shengyl Ismaili, Semira Latifi, Alketa Sylaj, Luan Durmishi

Skenografia dhe kostumet: Sebastian Ellrich
Muzika: Irena Popovic

Shfaqja “55 shades of gay – pranvera ballkanike e revolucionit seksual” vjen edhe sonte, me 9 shtator, me fillim prej orës 20:00 në TKK, në reprizën e saj të parë. Aktorët do të jenë aty, histeria do të jetë aty, dhe momenti për ta kuptuar se kush jeton në zonën e rahatisë dhe kush ka problem të puthet në këtë qytet sinqerisht të tmerrshëm.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj