Botohen portrete të rralla të Skënderbeut, Pirros dhe Aleksandrit të Madh

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Janë botuar portrete të rralla të tre figurave të cilët i njeh historia botërore.

Gjergj Kastrioti Skënderbeu, Pirro i Epirit dhe Aleksandri i Madh, këto janë tre figurat e njohura të cilëve u janë publikuar portretet

Këto portrete janë autentike dhe ato janë të marra nga vepra “Eloges de Paul Jove” nga Theobalde Muller de Marbourg të cilat janë botuar në vitin 1577 nga Pietro Perna (1520-1582) në Basel të Zvicrës.

Fotografi të rralla këto që më herët mund të themi se nuk janë parë nga syri i njeriut ose nuk kanë qenë ekspozuar diku.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.