Milonga & Tango Workshop

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

12 Shtator, TANGO!!!
Cdo gje FALAS dhe E HAPUR per te gjithe.
Mund te beheni pjesemarres per te vallezuar, shijuar, apo qofte edhe per te provuar disa hapa te para thjesht per kenaqesine tuaj.
Ne do t’ju orientojme hap pas hapi. Juve nuk ju duhet asgje tjeter vec deshires per te shijuar, eksperimentuar dhe argetuar. Mos harroni te nerrni edhe miqte me vete!

Qendra Rinore e Tiranës, ora 19:00–21:00.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.