Seminar me Volker Krüger

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Foles: Volker Krüger
Tema:”Pozicionohu ne vendin e duhur”
Ka nje vend ku ne funksionojme me se miri,me potencialin tone te plote duke bere nje jete permbushese dhe me gezim. Ai vend eshte vendi i duhur qe kemi ne trupin e Krishtit,ne planin dhe thirrjen e Perendise per jeten tone.

8 Shtator ne 07:00, 9 Shtator ne 10:00

pin Show map Qendra Kristiane e Durresit – QKD

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.