Një pamje perfekte verore

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Muajt e verës duhet të mbizotërojnë pëlhurat e lehta, të cilat të mbajnë gjithmonë të freskët, megjithatë çdo verë duhet të këtë brenda vetes edhe pak stil sezoni, pra t’i kesh të dyja: komode dhe me stil. Ne po ju sjellim disa foto që mund t’ju ndihmojnë.

Kapele kashte.

Veshje me printime tropikale

 

Një bluzë e shkurtër.

Rrobat xhins

 

Një këmishë e bardhë e lehtë

 

Ngjyrat.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.