Anibar On Tour tek Reja

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Anibar në bashkëpunim me Reja.al organizon natën e filmave të animuar në Tiranë si pjesë e Anibar on tour.

Prej orës 21:00 të martën me 8 gusht bashkohuni për të parë një program të kuruar posaqërisht për këtë event, dhe për të përjetuar një pjesë se çka ndodhë gjatë Festivalit Ndërkombëtar të Animacionit Anibar për të fillu me u fut në botën e pafund të animaciont.

Anibar on Tour do të promovojë edicionin e tetë të festivalit dhe do të shpërndajë informata lidhur me programin e edicionit të tetë, transportin dhe akomodimin në Pejë për gjatë ditëve të festivalit që do të mbahet me datat 14-20 gusht 2017.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.