Tableti më i ri Mi Pad 3, super

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Xiaomi Mi Pad 3 më në fund pritet të vijë në treg.Mi Pad 3 vjen me ekranin prej 7.9 inç që ka rezolucion prej 2048×1536 pikselësh. Procesori fuqizues është MediaTek MT8176 përderisa kapaciteti i RAM memories është 4GB.Mi Pad 3 përfshin hapësirën ruajtëse prej 64GB, baterinë me 660 mAh dhe dy kamerat.Pritet që ky tablet të shitet me një sasi shumë të madhe, pasi shumë përdorues kanë filluar ta porosisin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.