Filmi Italo tek Reja

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Italo – Një ditë, në fshatrat e Scicli-t, në provincën e Raguzës, mbërrin një qen pa padron që fiton dashurinë e të gjithë qytetit deri sa kthehet në simbol. Marrë nga një histori e vërtetë, e pabesueshme, filmi tregon historinë e Italo-s, “qen” i jashtëzakonshme aq sa të meritojë dekoratën si qytetar nderi. Një komedi argëtuese, por që prek çështje të rëndësishme të tilla si miqësia, paragjykimet dhe dashuria e pakushtëzuar e futur në kornizë nga një Sicili plot me ngjyra dhe tradita.
Me Marco Bocci, Elena Radonicich, Barbara Tabita, Vincenzo Lauretta, Martina Antoci.

Shkoni tek Reja të enjten në orën 21:00.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.