Si të krijoni një kuti për syzet e diellit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Një ide se si të krijoi një kuti për syzet e diellit në vetëm pak minuta.

Çfarë ju duhet: një leckë e lehtë me madhësi 30 cm x 30 cm, letër, gërshërë, shkumës, gjilpërë dhe pe.

Për të parë procesin e krijimit të këtij mbështjellësi, ndiqni videon e mëposhtme.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.