Festë “Sunset e tutje” në Rooftop

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sunset e tutje – Këtë të enjte me 4 miq të Rooftopit dy goca dhe dy cuna të apasionuar të muzikes bashkëkohore kërkojme të sjellim nje atmosferë feste vere mes miqsh e të njohurish…

Me Amerin, vilmën, Gentin dhe Gjergjin këtë të enjte të gjithë në Rooftop, në orën 20:00. Hyrja është e lirë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.