Summer Opera Concert, më 20 korrik në Sheraton

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Në ambjentet e Sheraton, me datë 20 Korrik organizohet eventi “Summer Opera Concert” ku të ftuar do të jenë artistet Carlo Guelfi, Cinzia Chiarini, Cecilia Alegi dhe Antonio Maria Pergolizzi.

Mos e humbisni, do të jetë një koncert fantastik.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.