Humbni peshë me sodë buke

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Është sodë buke dhe ju mund ta përdorni atë në 3 mënyra të ndryshme! Rezultatet thjesht do t’ju befasojnë.

SODË BUKE ME LËNG LIMONI

1 lugë çaji sode buke

1/2 gotë ujë

Lëng limoni ose grejpfrut

Përgatitja:
Së pari shtoni sode buke në një gotë me ujë.

Miksoni deri sa të shpërbëhet.

Shtoni limon ose lëng grejpfrut.

Pini atë në mëngjes.

Hani mëngjesin tuaj pas 20 minutash.

SODË BUKE ME UTHULL MOLLE

1/2 një lugë çaji sode buke

2 lugë uthull molle

1 gotë uji

Përgatitja:

Së pari, përzieni sode me uthull molle.

Pastaj, shtoni përzierjen në një gotë me ujë.

Pini atë para mëngjesit.

SODË BUKE ME FRUTA

1 filxhan luleshtrydhe

1 copë gjethe të freskëta nenexhik

Lëng me 2 limona

2 gota uji

½ një lugë çaji sode buke

Përgatitja:

Duhet t’i vendosni të gjitha përbërësit në një blender.

Përzihem derisa të gjitha të qetë.

Pini dy herë çdo ditë!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.