Festa ‘Tourist Jungle’ në Bunker 1944

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tourist Jungle – E hëna në Bunker1944 Lounge është festë pasi të hënën jemi vendi ku të gjithë ata të cilët vizitojnë Tiranën mblidhen në Bunker. Të hënën në mbrëmje mirëpresim dy grupe të dyja me destinations Tiranën. Njëri është nisur nga Kroacia e tjetri nga Athina. Argëtohemi se bashku me kokteile, muhabet e muzikë.

Sot dhe nesër, mos e humbisni. Ju presim nga ora 20:30 deri në 01:00.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.