Nis festivali ‘Pianisti i Ri’

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Festivali garues “Pianisti i ri 2017” këtë vit vjen me edicionin jubilar.
Edicioni i 10 -të i Festivalit garues “Pianisti i Ri 2017” nis nesër dhe zgjatë deri më 20 qershor. Mbrëmja e finalistëve të kësaj gare ku edhe do të përzgjidhet çmimi kryesorë “Pianisti i Ri’ do të mbahet më 20 qershor në ora 20:00 në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare në Prishtinë.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.