Mjaft në Kafe, ja ku duhet të shkoni

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ejani largohemi të gjithë së bashku drejt nje destinacioni super fantastike.

-Rana e Hedhun, Lezhë.

Ecovolis Biketour ka zgjedhur të udhetojë kësaj rradhe drejt Ranës së hedhun.

Nje super vend ku pamja e malit dhe qiellit dhe Detit pasqyrohen në një lloj menyrë shumë mbreslënëse.

Duhet të keni me vete

1.Rroba sportive
2.Kostumi i Banjos
3.Ushqim, Cokollatë,Uje, Fruta të Thata etj.

Do të gjeni —1.Transporti me Autobuz.Tiranë-Lezhë-Tiranë

2.Guide profesionale (Shoqëruesi)

3.Foto profesionale

4.Muzikë, Kërcime të ndryshme, Lojra Argëtuese, tek deti dhe rera.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.